Kitapci.com.tr Farklı Kitap Geldi!

İraz İraz2 hafta önce

2 tane kitap istedim fakat 1 tanesi farklı geldi ve müşteri hizmetlerini aradığımda siz bu siparişi verdiniz yardımcı olamayız dendi. Ben kendim ne sipariş verdiğimi bilmiyor muyum yani ben 30 yaşındayım ne yaptığımı biliyorum bu konuda ilk defa bu siteden alışveriş yapmıştım ve bir daha da asla yapmam.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İraz 2 hafta önce

Kurumsal bir şirketseniz ilk önce müşteri hizmetlerinde olan çalışanlarınızın biz müşterilerle nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmeleri gerekiyor onlar çalışansa biz de çalışanız biz bize gelenlere saygılı davranıyoruz... Ve kitap konusunda da ben ne kitap verdiğimi biliyorum ben 30 yaşındayım tecrübe denemeler diye bir kitap sipariş vermem benim sınavla ne işim olsun neyse haram olsun verdiğim para iade diyorum kitap iade alamıyoruz diyorsunuz siz ne sitesiniz kitap değil mi o zaman iade koşulları yazmıcak! Giyim sitesi değilsiniz ben kitabı açmadıysam ambalajını siz iade almak zorundasınız!

Kitapci.com.tr Logo Kitapci.com.tr 2 hafta önce

Merhaba ; Sipariş sizin tarafınızdan oluşturulmuştur.Sizin oluşturduğunuz siparişe müdahalede bulunmadan gönderim sağlıyoruz.İstemiş olduğunz ürünler gönderilmiştir.Ve firmamızın bu durumda bir hatası yoktur. Bilginize

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler