31 Ekim 2016 #6797395

Kitapalalim.com Ödeme Alındı Kitap Yok

19 Ekim saat 15:22'de siparişimi vermiş bulunuyorum, normal şartlarda 18.00 öncesi verilen siparişler o gün içerisinde kargolanır (sitede belirtildiği üzere). Diğer gün siteye girip siparişlerim bölümünü kontrol ediyorum ve 20'sinde kargolandı yazısına ulaşıyorum. Hiçbir şekilde ne siteden ne de kargo şirketinden bana dönüt gelmeyince 24 Ekim'de sitedeki bilgilendirme formunu doldurup ürünün kargo bilgisine ulaşamadığımı ve bunun hakkında bilgilendirilmek istediğimi yazıyorum. Tabi ki bugün 27 Ekim ve defalarca telefonlarını aramama rağmen hiçbir şekilde iletişim kuramamış bulunmaktayım. Kargo şirketini aradım ancak adıma herhangi bir kargo bulunmadığını muhtemelen kargolandı bilgisinin yalan olduğunu onayladılar. Mağduriyetim KPSS kitabımın gelmemesinin ve paramın gitmesinin yanı sıra geçen zaman, test çözememem ve ders çalışamamamdır. Hedeflerimden alıkonmamdır.

Ferit 1.222 Okunma

Cevaplar

  • Ferit19 Aralık 2016

    Kargo mesajını silmiş olduğum için tam saat veremiyorum ancak kargom elime ulaştı. Keşke iş onunla bitseydi; buradan cevaplara dönmeseler de sürekli arayarak şikayeti silmemi istemeleri, bunun yanı sıra "salladığımı (!), yalan yanlış yazdığımı (!) " iddia etmeleri ve beni herkesin birer birer arayıp (silmem için) adeta 'taciz' edeceğini de bildirmeleri cabası oldu. Yorumumu okuyan kitapalalim site ilgilileri beni daha fazla aramayın. Bu tutumunuz sağ olsun şikayetimi kaldırmayacağım. İlginize (!) teşekkürler.

  • Ferit31 Ekim 2016

    Kargo şirketinden 28 Ekim saat 3.53'te kargonuz yola çıkmıştır diye bir mesaj aldım. Bugün (31.10) kitapalalim'dan beni aradılar kargo şirketinde olan bazı durumlardan dolayı siparişimin bilgilendirmesinin geç olduğunu söylediler sağ olsunlar, henüz kitabım elime ulaşmadı ancak kargo şirketinde ve yakın zamanda ulaşacaktır. Kısaca sorunum çözüldü gibi görünüyor ancak şikayetimi silmeyip yaşadığım durumu sizlerle paylaşıyorum ki göz önüne alarak sipariş verebilin. Şikayetvar'a ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum, şikayetimi görüp beni kitapalalim'dan arayan beyefendiye de teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön