07 Aralık 2019
#13154126

Kitap Seç Sorumsuzluğu!

7 adet ürünü sınavım olduğundan acil bir şekilde sipariş ettim. Ben bir YKS öğrencisiyim ve kitapların acilen elime ulaşması gerekiyordu. Ama Kitap Seç sorumsuzluğu sayesinde şu an kitaplarım nerede, başım yılları doğru mu, eksik kitap gelecek mi hiçbirinden emin değilim. Kargoya verildi olarak gözüküyor fakat kargo numarasını sorgulayınca bomboş bir ekranla karşılaşıyorum. PTT Kargo'yu aradığımdaysa böyle bir gönderi işlemi bulunmamaktadır yanıtını alıyorum.


Keşke yorumları okuyup sipariş verseydim. Üstelik iade seçeneğim bile yok! Mesai saatlerinde olmalarına rağmen Kitap Seç'i aradığımda mesai saatlerinin dışında olduklarını söylüyorlar otomatik olarak. Saat 11:34! Mesai saatleriniz kaçta başlıyor öğleden sonra mı? Saçmalık! Artık sabrımın son raddesine gelmiş bulunuyorum ve iade etmek istiyorum tüm siparişimi.

Arya Arya 990 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arya26 Aralık 2019

    Cidden böyle yanıltıcı firmalar nasıl hala ayakta anlayabilmiş değilim. Sipariş verirsin getirmezler getirince de neredeyse teslimat süresinin üç katı zamanı sonrasında getirirler, iade verirsin 6-10 iş günü içerisinde derler bu da uzadıkça uzar, müşteri temsilcisine bağlanmak istersin ortalama görüşme süresini uzattıkça uzatıp ancak 4-5 kereden sonra ulaşırsın... Sizin gibi bir firma acilen kapatılmalı. İnsanların hayatına yalnızca sorun getiriyorsunuz. Acaba firma sahibiniz geceleri başını nasıl yastığa koyup mışıl mışıl uyuyor?yanıltıcılar sizi.

Ziyaretçi Yorumları