12 Şubat 2015

Kisiyeozel-hediye.com Mağdur Ediyor.

Kisiyeozel-hediye.com sitesinden sipariş verdim yakınım için. Siparişle ilgili kargoyu sorduğumda yarın verilecek dendi ama sipariş zaten sipariş 2 gün öncesinde ulaşmış bile. Yani siparişimi sorduğumda kargoya verilecek deniyor ama zaten ulaşmış. İkinci kez sorduğumda da dünde size söylediğim gibi bir cevap alıyorum.

Diğer bir olay ise siparişim eksik gitmiş hem de kartsız! Yani hediyenin kimden geldiği bile belli değil. Sipariş hem eksik ulaşıyor hem kartsız hem kargodan haberleri yok hem de hata kendilerinde olmasına rağmen saygısızca cevaplar veriyorlar. Çok normalmiş aksaklık olması öyle dendi! Şikayet ettiğimde de artık yazmayın diyorlar taksit taksit şikayet yazmayın dendi.

Seval 395 Okunma

Cevaplar

  • Seval 11 Şubat 2015

    Yazışmadan bir cevapları; Bize gelen bilgi doğrultusunda size verdiğimiz bilgidir. Olabilir bu kadar büyütecek ne var yoğun bir zaman dedik ama anlatamadık galiba. Kart olayını ise şimdi söylediniz. Taksit taksit hata bildiriyorsunuz. Ne sorun varsa toptan söylerseniz biz de gönderen arkadaşlardan hesabını sorsak. Direk firmamızdan çıkan bir ürün olmadığı için bize de bilgi ve kontrol eksikliği yaşatıyor maalesef. Çikolata konusu ile ilgili bilgi vereceğiz. Lütfen artık cevap yazmayın tartışmaya dönmeden çözelim sorunu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön