13 Ağustos 2016

Kipa Kipa, evobt'nin Telefonlarını Satıp Bizi Yakmıştır. Sakın Kipa'dan Cep Telefonu Almayın

Çiğli Kipa’dan Samsung Note E5 aldım. Düşüp ekranı kırılınca tamir için telefonu Kipa'ya bıraktım. İthalatçı firma evotb ücretiyle ekranı değiştirdi. Ancak telefon GSM şebekesine bağlanmıyor, arama yapılmıyordu. Ayrıca arka kapakta da daha önce olmayan pek çok çizik ve tornavida ucuyla yapılmış bir oyuk vardı. Telefon Kipa aracılığı ile tekrar evobt’ye gitti ve bugün Kipa’dan bana teslim edildi. Ekteki yazıda telefonda sorun olmadığı, sorunun sim kart kaynaklı olduğu yazılıydı (resimde).

Sim kartımı halihazırda kullandığımdan telefonun kusurlu olduğuna eminim. Kipa’daki teknik eleman da kendi sim kartıyla kontrol etti ve telefon yine çalışmadı. Şimdi telefon 3. kez evobt’ye gidiyor. Kipa’ya telefonu iade etmeyi talep ediyorum çünkü evobt’nin telefonlarını satan Kipa, servis konusunda evobt’nin hizmet kalitesizliği ile beni baş başa bırakmış ve mağdur etmiştir.

Orkun 2.057 Okunma

Cevaplar

  • Orkun26 Ağustos 2016

    Telefon yine EvoBT tarafından "hiçbir sorunu olmadığı" şeklinde değerlendirilmiş ve Kipa'ya geri gönderilmiştir. Bu resmen şarlatanlıktır. Şu an 3. kez geri gönderilecek ve muhtemelen yine "sorunsuzdur" ibaresi ile geri gelecek. Kipa'daki eleman da kendi sim kartı ile durumu tespit etmiş ancak Kipa'nın müşteriyi kazıklama tutumunun maşası olmak zorunda kalmıştır. Kurumsallıkla alakası olmayan ama kocaman adları olan Kipa ve EvoBT (!) gibi firmalar tüketicileri ve genel anlamda ülke insanını umutsuzluğa götürmektedir. Çok acı bir durum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön