Kipa Edremit Etiket Fiyatı ve Kasa Fiyatı Farklı!

Mustafa G. |

Edremit Kipa'da 29.05.2015 tarihinde alacak olduğum ürünün etiket fiyatı 149.90 olmasına rağmen kasada bana ürünün fiyatının 159.90 olduğunu söylediler. Önce etiket fiyatından verebileceklerini söylediler. Sonra müşteri temsilcisiyle görüştürdüler. Müşteri temsilcisi genel merkeze mesaj göndereceğiz mesaj bir iki günde gelir dedi.

Beşinci gün gitmeme rağmen hala mesajın gelmediğini söyledi. Bu konuda haklı olduğumu söylemelerine rağmen ürünü etiket fiyatından vermediler. Daha önce de başka bir üründe aynı sorunu yaşadım beni kasada bekletip etiketi kaldırdılar. Şikayetçiyim çarşaf çarşaf reklam vermekle bu işler olmuyor. Önce müşteri memnuniyeti.

Etiketler :

Raf-Kasa Fiyat Farkı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Mustafa G.
    11 Haziran
    14:18

    29.05.2015 tarihinde Edremit Kıpa marketten 1 tb harici disk almak istedim etiket fiyatı 1.49.90 yazıyordu kasaya gittiğimde ürünün fiyatının 1.59.90 olduğunu söylediler önce size etiket fiyatından vereceğiz dediler. Sonra da müşteri temsilcisi gökhan beyle konuşturdular genel merkeze mesaj atmamız gerekiyor mesaj geldikten sonra sana ürünü verebiliriz dediler telefon numaramı aldılar. Mesajın 1 ya da 2 günde geleceğini söylediler. 5. gün gittiğimde hala mesajın gelmediğini söylediler. Daha önce başka ürünlerde\'de aynı sorunu yaşadım beni kasada bekletip ürün etiketini oradan kaybettiler ürününü etiket fiyatından vermediler. Kıpa bunu hep yapıyor, şikayetçiyim.