19 Eylül 2013 #2019814

KİP'ten Aldığım Pantolonda Renk Solması!

KİP'ten 189 TL'ye aldığım pantolonumda, ilk yıkamadan sonra renginde solmalar oluştu. Kullanıcı hatası olabilir diye şikayette bulunmadım. İndirimde olması sebebiyle, 118 TL'ye aynı üründen bir tane daha aldım. İlk yıkamadan sonra (elde yıkamaya rağmen) aynı renk solması 2. pantolonda da gerçekleşti.


Daha sonra satın aldığım mağazaya şikayetimi bildirdim. Test etmek üzere ürünü gönderdiler. İlk test neticesinde "kullanıcı hatası" olarak gelince tekrar test edilmesi üzere yine gönderdim. Ancak sonuç yine "kullanıcı hatası" olarak sonuç geldi. 2 farklı pantolonda, özen göstermeme rağmen, yaşadığım problem tamamen ürün kaynaklıdır. Sonuç olarak 300 TL ödeyerek 2 tane giyemediğim pantolonum oldu.

Alptekin 187 Okunma

Cevaplar

  • Alptekin05 Kasım 2013

    3. kez teste gönderdiğim üründen sonuç çıkmadı. Kullanıcı hatasıymış. Sonuç olarak, ürünü Kip'e geri gönderiyorum, istedikleri gibi kullanabilirler artık. Türkiye'nin farklı yerlerinden alınan aynı cins şikayetleri değerlendirme şekilleri aynı; kullanıcılar farklı ama hep kullanıcı hatası var, üretim hatası yok. Bu kadar gayrı ciddi bir marka görmedim.

  • Alptekin23 Eylül 2013

    Bugüne kadar aldığım tüm takımları, fiyatına hiç bakmaksızın, Kip'ten tercih ediyordum. Bir daha mı? Aslaa!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön