21 Şubat 2013

KİP Pantolon Deforme Oldu!

Çepa Kip mağazasından almış olduğum iki adet takım elbiseden birinin pantolonunun ağ kısmında deformasyon meydana gelmiş olup, ilgili mağazaya hatanın giderilmesi için 11.02.2013 tarihinde iade edilmiştir. 20.02.2013 tarihinde ilgili mağazadan tarafıma gelen cevapta, talebimin olumsuz karşılandığı, müşteri hizmetlerini aradığımda ise, yıkamadan kaynaklı olduğu ve kullanıcı hatasından kaynaklandığı tarafıma bildirilmiştir.

İki adet takım elbise almama ve bu takım elbiselere yıkama yapılmamasına rağmen sadece bu üründe böyle bir hata olması ve bu durumun tüketici hatası olarak belirtilmesine itiraz ediyor ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Şükrü 98 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü05 Mart 2013

    Cepa KİP mağazanızdan yine müşteri hatası olduğu tarafıma bildirilmiştir. Birçok takım elbise kullanmama rağmen nasıl oluyor da bu pantolonumda böyle bir hata benden kaynaklanıyor anlamıyorum. Dikişlerde bir sorun yok tamamen kumaştan kaynaklanan bir hata olduğu düşünüyorum.

  • KİP Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Dökmeci, Köklü bir marka olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar koruduğumuz üstün hizmet ve kalite anlayışımız çerçevesinde, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Mesajınızdaki şikayetiniz hakkında 21 Şubat 2013 tarihinde tarafımıza mail ile ulaşmanıza istinaden, merkez ofisimizden ilgili yetkili aynı gün içerisinde sizi arayarak ürünü merkez ofise göndermenizi rica etmiş, ürünün tekrar kalite kontrol departmanı tarafından inceleneceği bilgisini tarafınıza iletmiştir. En kısa sürede ürünle ilgili değerlendirme yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Paylaşmak istediğiniz başka bir konu olduğu takdirde [email protected] adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımızla, KİP

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön