19 Mart 2013

KİP Sorun Çıktığında Yüzlerdeki İfade Değişiyor!

Kip mağazasından (antalya terra cıty alışveriş merkezinde bulunan şubesi) düğünüm için damatlık takım aldım, ürüne ciddi bir ücret verdik. içine yelekte aldık. düğün günü takım üstümde 3 saat kaldı ve pantolonda deforme bölümler oluştu. ürünü aldığımız bayiiye gösterdik ve inceleme sonucu kullanım hatası tespiti koyuldu ve gelinlikten olduğu söylendi, halbuki defomasyonun olduğu bölümle gelinliğin ilgisi yok.

O bölüme tek temas eden yelek ve yeleğin üstü tırtıklı bir malzeme kaplı. ürünü satarken gösterilen ilgi ile sorun çıktığında karşılaşılan yüzler çok farklıydı, takımı gönderirlerken ceketin mendil yakası kısmına evrakları iğnelemişler, ceketi de bozdular, amatörce. sinir olduk.

Ümit 121 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 14 Nisan 2013

    Şimdi benim iknamı olmam gerekiyor?siz haklısınız öylemi?sayenizde (yazışma formunu çekete iğnelediğiniz için çekette kullanılamaz duruma gedi delik deşik oldu)ben böyle bişey görmedim!!buraya kibar kibar cevap yazarak ta marka olunmuyor!ben markanızı tanıdım,benim çevremde...!

  • KİP Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Sunay, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Köklü bir marka olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar koruduğumuz üstün hizmet ve kalite anlayışımız çerçevesinde, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Şikayetiniz hakkında, Ocak ayı içerisinde tarafınızla iletişime geçilmiş, şikayet konusu ürününüz merkez ofisimize getirtilerek, uzmanlarımız tarafından incelenmiştir. Bu inceleme sonucunda, takım pantolonunuzdaki deformasyonun yelekten kaynaklanmadığı, sivri uçlu metal bir cismin kumaşa temasıyla bir zedelenme oluştuğu gözlemlenmiştir. İlgili konunun tüm detayları, 10 Ocak 2013 tarihinde tarafınıza gönderilen mektupta belirtilmiştir. Sormak istediğiniz başka bir konu olduğu takdirde [email protected] adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımızla, KİP

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön