27 Mart 2013 #1709754

King Servis Hizmeti Sıfır!

Arızalı olan King bulaşık makinem 1.5 ay önce servise gitti. 1 ay sonra mevcut arızaları giderilmeden üstüne de ekstra yeni arızalar eklenerek servisten geldi. Mahalle arasındaki herhangi bir servis King servislerinden on kat daha profesyonel iş yapardı. Makinanın içindeki suyu boşaltmadıkları için götürürken evi batırdılar.


Servis formu da bırakmadan gittiler. Servisten sonra 3-4 kere genel merkezi arayıp yasal sürede makinayı tamir edemedikleri için iade talebimi ilettim. İlgileniyoruz servis gönderiyoruz diyerek sürekli oyalayıp durdular. 2-3 kere servis telefonla arayıp geliyorum dedi ama ne gelen var ne giden. Bozuk makinayla başbaşa kaldım. Bu gidişle Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Burak 74 Okunma

Cevaplar

  • Burak23 Ekim 2013

    Tüketici heyetine başvurdum ve haklı bulunarak ücret iadesi aldım. Robert King: "Para kaybetmektense insanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim."

  • King Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, King Elektrikli Ev Aletleri (0800) 219 20 27

  • Burak01 Nisan 2013

    King den almış olduğum bulaşık makinası 2 aydır arızalı olarak duruyor. 2 ay boyunca servisten sadece 1 kez hizmet alabildim. 1 ay serviste durduktan sonra makina daha beter arızalı olarak geri geldi. Defalarca King genel merkezini aradım ama bir daha hizmet alamadım. 4 sene garanti vaadiyle tüketicileri kandırıyorsunuz. Madem hizmet vermeyeceksiniz hiç olmazsa ömür boyu garanti verin ki tüketiciler daha kolay aldansın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön