15 Mart 2013 #1687806

King Bulaşık Makinem Sorunlarla Dolu!

King bulaşık makinem aşırı gürültülü çalışıyordu ve bulaşıkları durulamadan deterjanlı olarak çıkarıyordu. Yıkama performansından hiç bahsetmiyorum bile. İletişim merkezlerini aradım ve gelen servis makineyi götürdü.3 hafta sonra tamir ettik diye makineyi kurup gittiler. Makinenin gürültüsü aynen devam ediyor. Köpüklü bırakma olayı daha beter olmuş.Bir de üstüne ekstra olarak çalışırken altından su sızdırma problemi eklemişler. Bundan sonra King genel merkezini 3 kez arayıp zaten yasal süre içinde tamir edemedikleri makinanın iade talebinde bulundum. Her seferinde size döneriz diyerek oyaladılar. Sonuç olarak King sayesinde paramla rezil olmaya ve elde bulaşık yıkamaya devam ediyorum.

Burak 197 Okunma

Cevaplar

 • Burak23 Ekim 2013

  Tüketici heyetine başvurdum ve haklı bulunarak ücret iadesi aldım. Robert King: "Para kaybetmektense insanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim."

 • Burak02 Nisan 2013

  King den almış olduğum bulaşık makinası 2 aydır arızalı olarak duruyor. 2 ay boyunca servisten sadece 1 kez hizmet alabildim. 1 ay serviste durduktan sonra makina daha beter arızalı olarak geri geldi. Defalarca King genel merkezini aradım ama bir daha hizmet alamadım. 4 sene garanti vaadiyle tüketicileri kandırıyorsunuz. Madem hizmet vermeyeceksiniz hiç olmazsa ömür boyu garanti verin ki tüketiciler daha kolay aldansın.

 • Burak27 Mart 2013

  Servisin tekrar geleceği söylenmesine rağmen 10 gün oldu servis hala gelmedi.

 • King Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Tüketicimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme ve yönlendirilme yapılmıştır. İyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla. King Müşteri Hizmetleri (0800) 219 20 27 (ücretsiz)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön