25 Ocak 2016

King Fön Makinemin Sadece Fırçasının Dönmesinde Sıkıntı.

Kocaeli İzmit yetkili servisine fırçasının dönmesinde sıkıntı olduğu için götürdüğüm fön makinemin artık üç devreli ısı sistemi de sizlere ömür olmuş, ne yazık ki servisin bu konuda itirazımı dikkate almaması da çok üzücü, 21. 12. 2015' de verdim, makinemi almaya gittiğimde tamirin olmadığını belirttim ve yetkili kişinin telefon numaramdan beni aramasın, serviste olduğu zaman gelip görüşeceğimi belirttiğim halde arayan soran da yok, keşke tamir ettirmeyi aklımdan bile geçirmeseydim, fırçası dönmese de aslanlar gibi çalışıyordu, servisinizin konuya hakim olmadığı kanaatindeyim, insana affedersiniz saf muamelesi yapılması da kötü yıllardır severek kullandığım makinem ne olacak bilginize.

Belkıs 337 Okunma

Cevaplar

  • Belkıs07 Şubat 2016

    Fön makinamı almak için baral elektriğe gittiğimde '' bir de bizi şikayet etmişsiniz '' şeklinde karşılandım ayrıca şikayetimden sonra da hiç dokunulmamış aynı bozdukları gibi bırakılmış. Benim şikayetimle servisi iptal mi edeceklermiş ne sanıyormuşum gibi seviyesiz diyaloğa giren şahsı da firmayı da böyle bir firmayı servis olarak görevlendirip yaptıklarını takip etmeyen sizleri de kınıyorum zekle kullandığım ürünümün artık çöp olması çok üzücü baral elektrik King ürünlerinin servisi olmaya devam ettiği sürece bir daha King markasına ait hiçbir ürünü satın almayacağım ve alacak olanlara da servisi rezalet iyi düşün diye uyarıda bulunacağım baral elktrikle başarıya ihtiyacınız olacak

  • King Temsilcisi25 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Tüketicimizin mail adresine gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır. İyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla. King Müşteri Hizmetleri (0800) 219 20 27 (ücretsiz)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön