26 Şubat 2015

King Bir Türlü Fabrikadan Gelmeyen Rondo.

11 Ekim 2014 tarihinde garantisi devam etmekte olan King marka rondo arızalanması nedeniyle Çorlu Ful Teknik adlı King servisine ürünü teslim ettim. Şuan 26 Şubat 2015 olmasına rağmen ürün daha elime ulaşmadı. Bırakın bana ürün daha servise geri gelmemiş. Fabrika ve servis ile yaptığım sayısız görüşmede ürünüm bulunamamakta, topu birbirlerine atmaktalar.

Ben aslında vazgeçtim üründen başka bir marka satın alacağım fakat servis bana devamlı bekliyoruz, gelecek deyip beni oyalamakta. Bu kadar rezil, bu kadar kötü bir satış sonrası deneyim yaşadığım ikinci markadır King. Yenisini alacağım rondo ve başka ürünlerde kapıma sokmam. 4 ayı geçti ürün ortada yok.

Akın 2.000 Okunma

Cevaplar

  • Akın'ın Teşekkür Mesajı13 Mart 2015

    Geç de olsa sorunu çözmüş olmanızdan dolayı teşekkürler, özellikle Gamze Hanımın ilgi ve alakası için.

  • Akın'ın Teşekkür Mesajı06 Mart 2015

    Buraya şikayetimi yazdıktan 2-3 saat sonra Gamze Hanım ile bir görüşme yaptık ve kendisi mağduriyetimizin giderilmesi için bize yeni bir ürün yollayacaklarını söylediler. Zira artık ismi geçen servis ile çalışmadıklarını söylediler. Ertesi gün ürün elime ulaştı fakat plastik hazne hasarlıydı. Kendisine bu durumu ilettiğimde bana hemen düzelteceğini söyledi ve bugün hasarlı hazneyi yenisi ile değiştirdiler. Kendilerine buradan çok teşekkür ederim.

  • King Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, Tüketicimizin mail adresine gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır. İyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla. King Müşteri Hizmetleri (0800) 219 20 27 (ücrets

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön