King Açma Kapama Düğmesi Olmayan Cihaz!

Öykü Ö. |

K-490 Apollo modeli tost makinesi aldım Evkur mağazasından. Makinenin dış modeli harika yani makyaj süper. Fakat bu cihazı üretenler açma kapama düğmesi yapmadığı için her seferinde cihazı mutlaka fişten çekmek zorunda kalıyoruz. Böyle tuhaflık mı olur ya! Bir daha bu marka bir cihaz asla almam. Hiç aklımın ucundan geçmezdi açma kapama düğmesi olmayan bir cihazın satılacağı. Bu firma mümkünse alsın cihazını açma kapama düğmesi taksın.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Gösterge-Panel-Düğme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öykü Ö.
  03 Nisan
  19:33

  BANA ŞİRKETİN VERDİĞİ CEVAP:)))

  Merhaba Öykü hanım

  K490 modellerinde termostat ayarlıdır , düğme mevcut değildir Direk olarak fişten çekmeniz gerekmektedir.Satış sonra hizmet olduğundan dolayı ürününüz hakkında bir şey yapamayız.
  Konu hakkında almış olduğunuz yerle görüşme sağlayabilirsiniz. Ürününüzün değişim olabilmesi için 1 ay süre zarfının dolmaması gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

 • 03 Nisan
  18:31

  Sayın Yetkili,

  Tüketicimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  İyi çalışmalar dileriz.
  Saygılarımızla.

  King Müşteri Hizmetleri
  (0800) 219 20 27 (ücretsiz)

 • Öykü Ö.
  03 Nisan
  13:34

  Slm...
  Fakat bu cihazı alırken bize kimse bu ürünün açma kapama düğmesi yok demedi .Ayrıca ne ben ne de bir başkası açma kapama düğmesi olmayan bir tost makinesi üretilebileceğini düşünmedik sayenizde öğrendik.Güvenlik açısından daHİ CİDDİ BİR SORUN.
  Cevabınız çok düşündürücü ayrıca.
  Tüketici hakem heyetine başvurucam bu ürün değiştirilmezse.
  Saygılar.