11 Şubat 2017
Yorum Yap
#7765861

Kinetix Waterproof Bot Su Aldı!

Kinetix marka Waterproof bir bot aldım. Sözde su geçirmez olan bot ilk cılız yağmurda tüm suyu içerine aldı. Kinetix müşteri hizmetlerine konu ile ilgili mail attım. Söz konusu botun derisinin özel bir işlemden geçirildiği, su geçirmesinin mümkün olmadığı, ancak tüketicilerin genellikle bot içinde ayakları terlediği için bunu su olarak algıladıkları tarafıma cevaben bildirildi. Botu kendilerine göndererek testten geçirilmesini istedim.


Uzunca bir süre sonra "Waterproof ürünlerimizde su geçirme garantisi yoktur" şeklinde bir yanıtla bot tarafıma geri gönderildi.


İlk görüşmemizde sözde su geçirmesi mümkün olmayan botun daha sonra su geçirebileceği kabul edilmiş oldu. Üstelik iade ve değişim talebim de kabul edilmedi.


Madem ki bu bot su geçiriyor, üzerine neden Waterproof yazarak tüketici aldatılıyor?

Zeki Zeki 4.035 Okunma

Cevaplar

  • Zeki05 Nisan 2017

    Size inceleme için gönderdiğim botu bile kaybettiniz. Daha ne söyleyeyim.

  • Kinetix Temsilcisi14 Şubat 2017

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Waterproof ürünlerimiz , saya kısmında su geçirmez malzeme kullanılarak, iç astarında su geçirmez özel malzeme kullanılarak ve dikiş yerleri kaynak bantı ile yapıştırılarak üretilmektedir. Yağmur birikintilerine basıldığında veya karda yüründüğünde konç seviyesini aşarak ayakkabı içerisine su girebilir,bu durum teknik hata değildir.Uzun süre kar ve su ile temas etmesi halinde, ürün az da olsa suyu içeri geçirebilir. Konu ile ilgili incelemeye dair bilgileri kontrol edebilmek adına ürünü nereden satın aldığınızı, ürün model numarası ya da inceleme belge numarasını tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla Kinetix Müşteri Hizmetleri www.kinetix.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler