12 Nisan 2013 #1738548

Kinetix Topuğumda Ağrı Yapıyor!

1 seneye yakın bir tarihte almış olduğum ayakkabıyı ilk 20 gün kullandım topuğumda ağrı yapıyor şikayeti ile aldığım firma olan flo ya başvurdum 1 ay sonra bana gelen cevap " ürün normal tüketici kullanamıyor" (şimdi biz bu ayakkabıyı ayağımıza değilde elimize mi takalım ).


Bu cevap üzerine tüketici hakem heyetine başvurdum burdan gelen cevapta "altına kalın keçe koy kullan" oldu ve şu anda topuğumda topuk dikeni çıktı bu ayakkabıyı kullanamıyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum ve sizden kinetix markası olarak çözüm bekliyorum.

Orhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Kinetix Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön