07 Şubat 2014 #2281516

Kinetix Ayakkabımın Tabanı Çöktü

2013 yılı kurban bayramı öncesi almış olduğum ayakkabıyı 4 defa garantiye gönderdim. Olduğu gibi geri geldi. 5 defa iş yeri müdürü ayakkabıda sorunu kendi buldu ve kendi not düştü. Gittiği gibi aynen geri geldi. Ayakkabı tabanında çökük mevcut herkes eli ile bakarak anlayabilir ama FLO'nun uzman ekibi bulamadı.


Daha önce buraya yazdım mağaza ile iletişime geçmem söylendi mağaza biz karışamayız Flo genel merkez ilgilenir dedi. Genel merkezi aradım uzman ne dediyse o doğrudur daha da bir şey yapamazsınız dedi. Şimdi tüketici hakları var sırada bakalım orası ne diyecek.

Yasin 148 Okunma

Cevaplar

 • Yasin12 Şubat 2014

  Kalıp otomatik mesaj yazdığınız içi yoruma yazacak cevabınız malesef yok. . Giyilmeyen ayakkabı tabanında ki çökmeyi üretim hatası olmaktan çıkardınız ya pes. . Cevap da veremezsiniz doğaldır. . Şuana kadar 8 Flo müşterisi sayemde Flo dan vazgeçti. . Bu sayı artmaya devam edecek. .

 • Yasin12 Şubat 2014

  Daha ayakkabıdaki çökme sorununu üretim kaynaklı kabul etmeyen bir firma dan ne beklenir ve neden alış veriş yapılır. .

 • Yasin07 Şubat 2014

  Dalga mı geçiyorsunuz pardon? Ayakkabıyı sadece 2 saat giydim ağrı yaptığı için çıkarıp garantiye gönderdim. 2 saat içerisinde yeni ayakkabıyı (beğenerek aldığım halde) uyuzluğuna garantiye mi gondereyim? Ne gibi bir amacım olabilir? Ayrıca iade istemedim tamir veya değişim istedim. Müşteriyi yalancı çıkarmayı ve hatalı ürünü hatasız satmayı çok seviyorsunuz onu anladım. Maltepe Flo müdürü sizin uzman ekibiniz den daha uzman bilginiz olsun!

 • Kinetix Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve zincir mağazalarımız/bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön