10 Şubat 2014 #2285106

Çocuklara İki Kinetix Ayakkabı Aldım İkisi de Aynı Yerden Yırtıldı Açıldı!

12.09.2013 Tarihinde Kayseri Forum FLO mağazasından Kinetix marka ayakkabı aldım. Ayakkabının arka kısmında yırtılma açılma meydana geldi. İlgili firma kullanıcı hatasından kaynaklandığından değişim yapmadı. Bu ayakkabıyı kullanan 14 yaşında bir çocuk.


Bundan 1 yıl önce farklı FLO mağazasından 12 yaşında başka birine aynı marka Kinetix aldım. Aynı sorun ondada meydana geldi. Ayakkabının arka tarafında yırtılma meydana geldi. Çocuk ayağını ağrıttığı için kullanamadı.


Aynı markalarda farklı kişilerde aynı sorun meydana geldiği için sizlere konuyu açtım.


FLO mağazasından ısrarla ayakkabının değişimini talep ediyorum. Ayrıca ayakkabının arka tarafının yırtılmaması için önlem alınmasını diliyorum.

Ömer 256 Okunma

Cevaplar

  • Ömer12 Şubat 2014

    2 Çocuğum diğer marka ayakkabılar giydiğinde arka tarafı yırtılmıyor da kinetix marka ayakkabı giydiğinde neden yırtılıyor. Benim için maddi boyutu o kadar önemli değil ama bundan sonra kesinlikle kinetix marka ayakkabı almayacağım. Alanlara da tasfiye etmeyeceğim. Çünkü arka iç tarafı yırtılıyor.

  • Kinetix Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön