Kinetix Marka Botun 3 Ayda Üstü Soyuldu.

Mehmet Ali G. |

Balıkesir merkez "EMİNSPOR" dan yaklaşık 3 ay yada daha kısa zaman önce aldığım "KELOWA" çocuk botunun sağ ve sol olmak üzere ikisininde üstleri soyuldu. "EMİN SPOR" a götürdüm dedim ki 3 ay önce aldık ve üstü soyuldu bu botların. Orada yaşlı bir bayan dediki yıkadınız mı, dedimki 5 aydır yağmur bile yağmıyor Balıkesir'e, botlara su bile değmedi.

Bu kez dediki botları aldıktan bir ay içinde olsaydı firmaya gönderebilirdim ancak 2-3 ay olmuş gönderemem yapacak bir şey yok. Bu sizin suçunuz başka şikayet gelmedi dedi. Dedimki çocuk sadece okula gelip giderken botları giyiyor. Ne dediysem kadını ikna edemedim. Botlar biyere takılsa yırtılsa bizim suçumuz olsunda, üzerindeki deriye benzeyen şey soyuldu.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  02 Şubat
  11:56

  ürünü görmeden inceleme yapmadan cevap vermişler.üretim yada malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşmamışlar. neye göre değerlendirdilerse. bu nasıl bi marka. gidin pazardan alın daha kaliteli.kinetix mağazalarından içeriye adımımı atmam bundan sonra sizde atmayın.

 • 31 Ocak
  15:04

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzün değişim işlemi yapılamamıştır.

  Konuyu bilginize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.
  Ziylan A.Ş.