04 Şubat 2014

Kinetix Marka Aldığım Ürün Deforme Oldu.

GARBARD Erkek outdoor model ayakkabı aldım. Lâkin firmanızın daha önceki ürünlerinde olduğu gibi bu da 1 ay gibi çok kısa bir sürede iflâs etti. İç astarı yine daha önceki ürünlerinizdeki standart bozulmalardan. Çorap filesinden yapıyorsunuz bunu anlamıyorum. Ayrıca bu bir aylık dönemde toplamda 12 gün giydim ve özellikle not ettim. Bir daha mı? Asla.

Serhat 192 Okunma

Cevaplar

  • Serhat06 Şubat 2014

    Bence ilgili ürünü piyasadan çekin. Bir de demişsiniz kullanımdan kaynaklı. Efendim ürün outdoor ürünü. Ben bunu cilalı mermer zeminde kullandım. Dağa bayıra çıksak Allah muhafaza. Ayrıca taban mâlzemesi ıslak zeminde kayıyor. Outdoor demişsiniz ama?

  • Kinetix Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte ürünü satın almış olduğunuz yere bırakmanızı rica ederiz. Saygılarımızla. Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön