Kinetix Değişim Kabul Etmedi!

Ramazan E. |

Cevabınıza müşteriniz olarak sevinmedim. Üründe imalat hatası yoktu. Ancak malzemesi iyi olmayabilir. Aldığım ürün çocuk spor ayakkabısıydı. Dolayısıyla spor amaçlı kullanıldı. Bunun aksini söyleyemezsiniz. Neticede değişime onay vermenizi beklemekteyim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz.

  Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır.

  Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

 • Ramazan E.
  01 Temmuz
  16:57

  Son attığım maile cevap vermediğiniz. Kısa zamanda istediğim cevabı vermezseniz HAKEM HEYETİNE başvuracağım. İy günler dilerim...