29 Kasım 2013

Kinetix Bot Su Alıyor!

Bu kışı Kinetix sayesinde botsuz geçireceğiz. Bot su alıyor.

Remzi 1.249 Okunma

Cevaplar

  • Remzi 02 Aralık 2013

    Kesinlikle hiç bir zaman bu firmadan ürün almayacağım ve alacak arkadaşlarımıda engelleyeceğim. Bana ürünle verilen cevap değiştirilmenesi. Böyle bir şey yok. Ürün hakkında hiçbir bilgi verilmeden ürün satışı olmaz. Kinetix personeli mağazası içinde aylak aylak gezerken ben orda bot bakıyordum o zaman nerdeydiler.

  • Remzi 02 Aralık 2013

    Değiştirmeyeceğinizi söylüyorsunuz anlıyorum. Yalnız bana ürünün kullanım kılavuzu verilmedi ve mağazanızda ürünü alırken herhangi bir personeliniz benimle ilgilenmedi. Eğer ilgilenmiş olasaydı ürünün su geçirip geçirmeyeceğini biliyor olurdum. Profesyonellikte böyle birşey yok. Siz ve sizin gibi markalar sadece tek düşündüğü ürün satış sayısıdır. Bana kaliteden bahsetmeyin. Önce siz kendi personelinize eğitim verin.

  • Kinetix Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde Su geçirme şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup, üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. Satın almış olduğunuz ürün deri bir üründür ve su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Doğal yapıları nedeniyle tüm deri türlerinin lifleri hidrofobik yüzeylere ve gözeneklere sahiptirler. Bu özelliklerinden dolayı derinin su ile temasında deri üzerinde ıslanma başlar. Temas süreklilik gösterirse su çeker. Yani; tüm deri ayakkabılar, eğer üzerlerinde ‘Su geçirmez veya suya dayanıklı özelliktedir (water resistant/water prof,goretex vb. ) ibaresi ve benzer bir ifade bulunmuyorsa yağmur ve kar suyunu (veya yoldaki göletlerdeki suyu) çekebilir.Bu durum üretim hatası sayılmayıp kullanımı sırasında su itici sprey kullanılabilir.Ayrıca satış belgenizin arkasında yer alan kullanım kılavuzunda bu bilgilere yer verilmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön