27 Ocak 2014

Kinetix Bot Koku Yapıyor.

Flo Migros Beylikdüzü şubesine aşırı koku yapma şikayetle daha önce almış olduğum Kinetix marka bir bot modelini iade ettim. Yetkili müdür kokuyu onayladı ve hemen alarak incelemeye gönderip onaylatmam gerek dedi. Ayakkabının inceleme sonucu olarak bir şey saptanmadığını ve iadesinin veya değişiminin yapılamayacağı söylendi.

Sonuç olarak gönderdiği belgede botu en az iki gün arayla giymem gerektiği, arada sprey sıkmam gerektiği yazıyor. Resmen kokunun olduğunu kabul ediyor ama bu şekilde idare ederek giyin deniliyor. Kinetix'in kendi sitesi mail göndermeme izin vermiyor. Markadan da cevap alamamam durumunda haklarımı aramaya başlayacağım.

Uğur 219 Okunma

Cevaplar

  • Kinetix Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön