08 Nisan 2013

Kinetix 1 Ay Olmadan Ayakkabının Işığı Bozuldu!

10.03.2013 günü Flo Güneşli Gülbahar şubesinden yeni sezon Kinetix Herbent İnfant ışıklı çocuk ayakkabısı satın aldım. Yaklaşık 15 gün sonra ışıklar tutukluk yapmaya başladı. 20 gün (28-30 mart) sonra ayakkabıların ışıkları yanmamaya başladı. 08.04.2013 tarihinde Flo'ya iadeye gittim. "Kullanılmış ayakkabıyı iade alamam, servise gönderelim 30 ila 45 gün sonra servisten gelir" dendi.

Tüketici hakkımı kullanarak ayakkabının tamirini değil değişimini rica ediyorum. Flo ürünün arkasında durmuyor. 20 gün belli aralıklarla kullanılmış olan ayakkabı nasıl bu kadar çabuk bozulabilir. Ayakkabıyı şuan kullanmıyoruz. Atıl bir şekilde bekliyor. Lütfen Kinetix Flo'dan satın alınan ürününe sahip çıksın.

Erdem 748 Okunma

Cevaplar

  • Kinetix Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış sonrasında sorun yaşadığınız ürünlerimizle ilgili işlemler, ürünü satın aldığınız bayilerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ilgili ürünle birlikte , alım yaptığınız bayimize başvurmanızı rica ederiz. Bayi yetkililerimiz tarafından konunun çözümü için sizlere yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön