28 Eylül 2015

Kinder Kutularında İki Tane Aynı Oyuncak Çıkıyor!

26/09/2015 tarihinde Afyonkarahisar'da 3'lü kutulardan aldım. Kutunun içerisindeki kod numarası klhfxf7 dir. Bir tanesi minyon çıktı fakat diğer iki tanesi aynı oyuncak çıktı. Bu oyuncak hiçbir şeye benzemeyen güya büyüteç şeklinde biçimsiz bir oyuncak. Neden iki tanesi de aynı çıkıyor. Bu ürünün etiketinin köşesindeki kod numarası fs162 dir. Bu durumda benim 2,5 liram boşa gitmiş olmaktadır. Aynı iki oyuncak neden aynı pakete konulmaktadır. Ben Kinder'i çocukluğumdan beri seviyorum, şimdi de çocuğuma alıyorum ama böyle yaparsanız, bir daha asla almam. Bu sizin sorumsuzluğunuzdur ve müşteriye değer vermediğinizi göstermektedir. Kinder'i ve Ferroreyi kınıyorum. Bana bir sürpriz yumurta borçlusunuz.

Veli 347 Okunma

Cevaplar

  • Veli'nin Teşekkür Mesajı08 Ekim 2015

    Hayatımda hiç görmediğim etkili bir sorun çözme ve özür yöntemi ile karşılaştım. Kinder ve Ferroro gerçekten büyük bir firma imiş. Çok memnun kaldım. Tebrik ve teşekkür ederim.

  • Veli29 Eylül 2015

    Firmadan beni arayıp durumu izah ettiler ve mağduriyetimi giderecek şekilde beklentimi karşıladılar. Daha önce hiçbir gıda ve oyuncak firmasında böyle bir uygulama görmemiştim, Kinder ve Ferrero beni gerçekten şaşırttı, teşekkürler.

  • Kinder Temsilcisi28 Eylül 2015

    Tüketicimiz ile görüşme sağlanmıştır. Ferrero Tüketici İletişim Merkezi 444 73 77 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön