13 Şubat 2014 #2292558

Kimse Yok mu Derneği Somali Yardımlarımız Nereye Gitti?

Ben uzun zamandır Kimse Yok mu Derneği kurumu aracılığıyla Somali ve benzeri yerlerde mağdur insanlara yardım gönderiminde bulundum. Ne yazık ki kurumunuzun söz konusu yardımları Türkçe Olimpiyatları gibi Ruhban okullarında İslam kürsüleri açma gibi yollarda kullandığınıza dair haberler çıkmaya başladı.


Özellikle Somali'de kurduğunuz bir kampta 3 yıldır bir tas çorba dağıtılmadığını dair bir gazetede çıkan manşete binaen benim size yaptığım bağışlarında nerede kullanıldığına dair bilgi istiyorum.


Söz konusu haberde devlet görevlileri tarafından bu kamptaki tabelanızın da sokulduğu bilgisi ve fotoları yer almaktadır.

Fatih 634 Okunma

Cevaplar

  • Kimse Yok mu Derneği Temsilcisi03 Şubat 2015

    Yardımseverimizin iletmiş olduğu bildirim Derneğimizce değerlendirmeye alınmıştır. Bilgiler yardımseverimiz ile paylaşılmıştır. Sayın Yardımseverimiz, bundan sonraki süreçte Kimse Yok Mu Derneği ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, [email protected] mail adresi üzerinden yada 44 44 593 no’lu Çağrı Merkezi numaramızdan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Kimse Yok Mu Derneği

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön