Kim Grup Personel...

Yeliz G. |

09.06.2016 tarihinde saat: 12:30'da kasa 1'de işlem yapan ve mağazada takım lideri olma ihtimali büyük s******** adındaki personel kasada işlem yapıyordu, kasada sıra bana geldiğinde kredi kartımı uzattığımda barkod okuyucunun üzerine koyarak arkamdaki müşterinin işlemini sıraya aldı, gerekçe sorduğumda kart işlemi uzun sürüyor dedi. Durumu çok çalışkan müşteri hizmetlerini arayıp, iletmek istediğimde telesekreter dai muhatap bulamadım aynı şekilde genel müdür ulaşamadım. Açıldığı ilk günden bugüne tek tercihim olan Kim Grup marketinden bir daha asla alışveriş yapmayacağım mağazada çalışan bayan personellerin güler yüzü ve müşteri memnuniyeti için ilk tercihimdi fakat bu arkadaş daha önce de saat 21:40'da mağaza kapısında durarak şuanda satış yapamıyoruz diyerek müşteriyi kapıdan döndüren, şube kapansın diye elinden geleni yapan gereksiz bir personeldir.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz olumsuz davranıştan dolayı üzüntü duyduğumuzu belirterek, personelimiz adına sizden özür dileriz.
  İletiniz değerlendirmeye alınmış olup gerekli araştırmalar yapıldığında tarafınıza dönüş yapılacaktır.


  Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 444 1 546 nolu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.kimmarket.com.tr web sitemizden de ulaştırabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Kim Grup · 10 Haziran 2016 16:31