07 Şubat 2015

Kilohedefi.com Yanlış Bilgi Verip Ücret Alıyor

Facebook'ta reklamlardan birine tıklayıp Kilohedefi.com sitesinde kiloyla ilgili bir teste girdim. Ancak üyelik sözleşmesi imzalamadığım halde Pttcell hattıma 49,00 TL yansıtıldı. Şahsi bilgilerimi isterken de ücret tarifesinden bahsedilmedi. Ben de telefonuma bana özel diyet listesi geleceğini düşünerek telefon numaramı vermiştim.


Farkında olmadan üye olmuşum. Anında iptal ettirdim. Ancak faturamdaki üyelik aidatı iptal edilmedi. Sayfa tamamen tuzak olarak hazırlanmış sayfadır. Defalarca aradım ama müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Pttcell gibi büyük bir firma nasıl olur da bu şüpheli durumlara aracılık eder anlamış değilim. Mağduriyetimin giderilmesini ve 49,00 TL geri ödenmesini istiyorum.

Özkan 1.812 Okunma

Cevaplar

  • Kilohedefi.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın Özkan A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır. İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93 Saygılarımızla Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön