06 Temmuz 2015

Kilohedefi.com Hiçbir Uyarı Vermeden Nasıl Ücret Tahsil Edilir?

Facebook'ta dolaşıyorken Kilohedefi.com sitesinden 06.06.2015 tarihinde bir reklam mesajı gördüm. Sayfaya girdiğimde bu sitenin ücretli olduğuna dair her hangi bir bilgilendirme yapılmadan, tarafımdan para kesileceği bilgisi bana verilmeden ad, boy, kilo, beslenme şekli ve vücut tipi hakkında sorular sorulduktan sonra cep telefonuma bir onay mesajı geldi şifre ile giriş yaptığımda ise hattımdan 56 TL çekim yapıldığına dair mesaj aldım.
Bu durum üzerine mesajı okur okumaz aboneliğin iptali için mesaj çektim ve aboneliğimin iptal ettim. Ay sonu faturamda 56 TL'yi görünce şok oldum. Tarafımdan kesilen ücretin iadesini talep ediyorum.

Türkan 173 Okunma

Cevaplar

  • Kilohedefi.com Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın Türkan Ş. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır. İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93 Saygılarımızla Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön