Kilohedefi.com Üyelik İptal Edilmesine Rağmen Ücret Kesimi Yapıldı.

Gokce T. |

Kilohedefim.com bilgi vermeden ücretlendirme yapmış üyeliğimi iptal etmeme rağmen ücretlendirme yapılmış şikayetim üzerine Kilohedefim.com ile yaptığım telefon görüşmeleri sadece beni oyalamaktan ibarettir. Üyelik işlemimi bir dakika içinde iptal ettiğim halde ücretlendirme yapıldı ve banka hesap bilgilerim alındığı halde iki kere bekletildiğim toplam on beş iş günü sonucunda hala bana herhangi bir ödeme yapılmamıştır. En son yaptığım görüşmeden sonra aranacağım söylendi. Beş gündür bekliyorum arama yok durum bu artık yorum sizin. Üyeliğim yok ama ödemesi yapıldı. Fakat bir türlü geri ödeme yapılmıyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokce T.
  02 Eylül
  14:30

  Şikayetim üzerine irtibat kurdunuz ancak hesap numaram tarafımızdan teyit edildiği halde söylediğiniz tarihte haksız yere aldığınız parayı yatırmadınız üzerinden bir hafta geçti ancak para yatırılmadı. Çözüm bekliyorum. İletişime geçmesini bekliyorum.

 • 19 Ağustos
  14:12

  Sayın Gökçe T.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır.

  İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93

  Saygılarımızla

  Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri