11 Mart 2015

Kilohedefi.com Haksız Olarak Faturama Yansıttıkları 49 TL'nin İadesini Yapmıyorlar.

Facebook'ta firmanın internet sayfasında gördüğüm reklamı içeriği kontrol etmek amacıyla ziyaret ettiğimde bunun ücretli bir site olduğu hakkında hiçbir bildirim yapılmadı. Ad, boy, kilo, beslenme şekli ve vücut tipi hakkında sorular soruldu. Bunları cevapladıktan sonra bilgileri doğrulamak adına cep telefonunuza bir onay mesajı gelecektir diye bir ibare belirdi.

Cep telefonuma gelen mesaja ''evet'' dediğimde onay numarasının telefonuma geleceği bildirildiği için, süreci bu şekilde takip ettim. İşlemler bittikten sonra hattımdan 49 TL çekim yapıldığı mesajını aldım. İptal ettirmek için aramama rağmen kimseye ulaşamadım. Gelen mesajdaki kodu kullanmadım ve ücretimin geri iade edilmesini istiyorum.

Selin C. 1.783 Okunma

Cevaplar

  • Kilohedefi.com Müşteri Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın Selin C. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır. İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93 Saygılarımızla Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön