03 Haziran 2015

Kilohedefi.com Habersiz Üyelik ve Haksız Ödeme!

2.5.2015'de internette önerilen söz konusu siteye giriş yaptığımda cep numaram istendi. Bilgi göndereceklerini düşünerek numaramı verdim. Hemen 56 TL /ay bedelle abonelik işlemimin gerçekleştiğini bildirir SMS geldi.

En başta bir ücretten bahsedilmediği için hemen iptal yazıp gönderdim 2 dakika içinde aboneliğimin iptal edildiğine dair SMS geldi. Buna rağmen bu ay faturama 56 TL ücret eklenmiş. Vodafone müşteri temsilciliği işleme onay verdiğim için sorumluluk almadıklarını belirtiyor.

Faturama yansıtılacak ilave bedel için Vodafone olarak onayımı almaları gerekirdi. Zararımın en kısa zamanda giderilmesini ve ardından gelecek başka mağduriyetlerin önlenmesini istiyorum.

Zahit 862 Okunma

Cevaplar

 • Zahit18 Haziran 2015

  Firmaya teşekkür etmem mümkün değil. Çünkü haksız kazanç peşindeler. Kendilerine helal kazanç için tavsiyede bulunmak istiyorum.

 • Kilohedefi.com Temsilcisi18 Haziran 2015

  Sayın Zahid B. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır. İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93 Saygılarımızla Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri

 • Zahit18 Haziran 2015

  Vodafone için "mobılodeme kapat" büyük harflerle yazarak 7878'e mesaj atın

 • Zahit18 Haziran 2015

  BTK başkanlığına aynı şekilde şikayette bulundum. BTK Vodafone aracılığıyla ilgili KiloHedefi.com'a durumu iletti. On gün sonra beni 08505320893 numaradan arayarak IBAN numarası istediler ve kesilen 56 TL'yi bir hafta -on gün içinde iade edeceklerini bildirdiler. İlgili arkadaşların bunu bilmesi için yayınlarsanız sevinirim. Ayrıca Telefonlarında böyle bir durumla karşılaşmamaları için operatörlerindeki mobil ÖDEMEYi kapatmaları gerekir. Vodafon için mobılodeme kapat yazıp 7878'e mesaj atarlarsa kapanır ve bir daha böyle bir durumla karşı karşıya kalınmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön