02 Mart 2015

Kilohedefi.com Faturama 49 TL Yansıttı.

Facebook adresinden sayfa incelemesi yaparken yanlışlıkla Kilohedefi.com sitesini tıklamamla beraber tarafıma sorulmadan site abonelik işlemi gerçekleştirerek telefonuma 49 TL ücret yansıtmıştır. Hangi siteye nasıl abonelik yapıldığı mı bile bilmeden faturama nasıl böyle bir tutar yansıtırlar.

Abonelik karşı tarafın bilgileri alınarak yapışır sayfayı tıklayınca insanlardan nasıl olur da bu bedeli alırsınız. Bunun iptalinin yapılmasını yapılmadığı takdirde mahkemeye başvuracağımı bilmenizi isterim. Ayrıca konu ile ilgili bilgi almak için 0850 532 ** ** no.lu aradığımda çıkan müşteri temsilcisi N*** denen arkadaş insanı yanıltıp cümleleri dinlenmeden kapatmaya çalışmıştır.

Gürsu 1.886 Okunma

Cevaplar

  • Kilohedefi.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın Gürsu K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda şikayetiniz anlık olarak çözüme ulaştırılmıştır. İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93 Saygılarımızla Kilohedefi.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön