Kilim Mobilya'dan Aldığım Dolabın Kapağı Kusurlu!

Rüstem İ. |

Kilim Mobilya'dan yaklaşık 3 ay önce yatak odası ve oturma grubu mobilya aldım. Almaz olaydım.
Gelen kırmızı renk koltuklardan birinin renk tonu farklı, firmayı aradım. Biz bir şey yapamayız fabrikaya mail atalım size bildiririz dediler. Yatak odası takımında gardolabın kapağı gelen Kilim Mobilya servisi tarafından kusurlu şekilde kenarı kırıldı.

Servisin gelmesi bir ayı buldu, bakıp gitti. Aradan iki ay kadar süre geçti. Artık vazgeçip kusurlu şekilde kullanmaya alışmışken kapağı getirdiler sağolsunlar ancak getirdikleri kapak kırık çıktı. Getirdikleri gün cumartesi idi. En geç pazartesi biz sizi arar kapağın ne zaman geleceğini size bildiririz dediler.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rüstem İ.
  30 Aralık
  14:36

  her zaman yetkili biriyle görüşme uğraşım boşa gitti. ancak şikayetim var sitesine yazdıktan illa ki şikayetçi olduğumu siz hariç herkese söylememden sonra çözüm sunulmasından memnun değilim. istanbul bölge müdürlüğü ile görüşmelerimde de hep ertelenip bilgi verilmedi kesinlikle. ve en sonunda sizlerle muhatap olmayı bıraktım. ayrıca gelen koltukları mecburen kabul ettim. kasaları bej renkte beğenip üzeri kırmızı renkte olan takımı beğenmiştik. ama 3 ayda en azından aynı renkte iki koltuğumuz olduğu için şükredip. üzerine gitmedik...gönderdiğiniz koltuklar bizim ilk siparişimizle alakalı değil kesinlikle...

 • 30 Aralık
  11:40

  SAYIN İLGİLİ,

  MÜŞTERİMİZİN ŞİKAYETİ TEKNİK SERVİS TARAFINDAN GİDERİLMİŞTİR.

  SAYGILARIMIZLA,

  KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ