25 Ekim 2016

Kilim Mobilya'da Ayıplı Ürün Satışı.

Yemek odasındaki konsol kapakları biri aşağı biri yukarı bakıyor. İki kere servis geldi çözemedi. Ürün değişimi dendi, değiştirildi ve gelen ürün aynı probleme sahip. Ürün üretimden hatalı diye kendi kurulum elemanları bile belirtti. Servis kağıdına notu alındı. Evime aynı ürün için iki defa kurulum elemanları, iki defada teknik servis gelmiş olmasına rağmen hala üründeki problem çözülememiş ve hala bugün arayıp size tekrar servis göndereceğiz, çözmeye çalışacağım diye çözüm sunduklarını sanıyorlar.

Bu ürünün başka bir ürünle değiştirilmesini, şifoniyerin yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum. İşin son raddesindeyim ve bu aşamadan sonra da çözüm olmaz ise tüm ürünlerin iadesi, maddi/manevi uğratılan tüm zararların karşılanabilmesi adına gerekli hukuki işlemleri yapacağımı firma yetkililerini “uyarmak” adına buradan kayda alıyorum.

Muhammet 1.198 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 31 Ekim 2016

    İki ürünümde yenileri ile değiştirildi. Masko mağaza personellerinin yaklaşımı ilk günden beri bizden olumlu not aldı. Kişiler ile ilgili bir problemimiz hiç olmadı diyebiliriz. Ancak bu durum, bir daha kilim in önünden geçmeyeceğimiz, kimseye tavsiye etmeyeceğimiz gerçeğini değiştirmeyecektir. 1 ürün olsa anlayabilriz ama aldığım 3 takım üründe de sıkıntı yaşamış olmam ürün kalitesinin ispatı niteliğindedir diye düşünüyorum.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön