09 Mart 2015

Kilim Mobilya Yanlış Ürün Teslim Edildi Ama Değiştirilmiyor!

03 Ocak 2015 tarihinde İzmir Karabağlardaki Kilim bayisi olan Cendel Mobilya'dan yemek masası ve sandalye, baza, başlık, 3 lü sehpa aldık. Teslimat birkaç hafta sonra Soğukkuyu'da bulunan evime yapıldı. Ancak gelen baza başlığı bizim mağazada görüp sipariş ettiğimiz ürün değildi. Ayrıca gelen 3'lü sehpanın büyük olanında küçük lekeler vardı. Durumu teslim sırasında bildirdiğimizde Çiğli'de de şubeleri olduğunu, geçerken daha sonra doğru ürünler ile değiştireceklerini söyleyip gittiler. Ancak 2 ay geçmiş olmasına rağmen ve 3 kez telefon ile durumu ifade etmeme rağmen daha sonra arayacaklarını söyleyip oyalıyorlar. Nasılsa sattım şeklindeki uyanık esnaf yaklaşımını Kilim markasına yakıştıramadım!

Mehmet 799 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Nisan 2015

  Ben artık vazgeçtim... : (

 • Mehmet26 Mart 2015

  Sayın yetkili halen ilgili kişinin aramasını beklemekteyim.

 • Mehmet19 Mart 2015

  Merhaba, şikayet sonrası genel merkezden aramanıza sevindim. Bu nazik davranışınız için çok teşekkür ederim. Ancak o gün, bayiden x hanım arayıp sizinle ilgilenecek demenizin üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Halen ilgili kişinin aramasını bekliyorum. Teşekkürler.

 • Kilim Mobilya Temsilcisi13 Mart 2015

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön