16 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9175428

Kilim Mobilya Yanlış Getirilen Sandalyeler ve Sorunlu Ürünler!

2 ay önce kilim Esenler mağazasından evlilik öncesi yatak odası, koltuk takımı ve yemek odası takımı aldım. Kurulum için gelen arkadaşlar yemek takımının sandalyelerini yanlış getirdi. Daha sonra getirdikleri sandalyeler istediğim model olup bu seferde sandalyelerin ayak kısmında resimde görüldüğü gibi boşluklar var ve bunun normal olduğunu iddia ettiler.


6 adet sandalyenin yarısı normal yarısı bu şekilde. Yemek odasının konsolun da kurulum yaparken soyuk vardı. Önce sıfır aldığım ürüne tadilat yapmak istediler kabul etmeyince yeni kapak diye başka bir modelin kapağını getirdiler ve değişim yaparken eski kapağın tutma yerini de kırdılar.


Doğal olarak getirdikleri kapak uymayınca da resimde ki gibi rezil bir görüntüyle bırakıp gittiler. 2 aydır yeni kurduğumuz ev böyle duruyor ve gelen giden misafirlerimiz oluyor. Mağazayla iletişime geçiyoruz fakat sürekli bir oyalama politikası.

Anıl Anıl 2.189 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kilim Mobilya Temsilcisi17 Ağustos 2017

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, şikayeti ile ilgili teknik servis kaydı açılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları