25 Ağustos 2016

Kilim Mobilya Servis Montaj Problemi

Düğün için aldığımız mobilyalardan yatak montajı problemli olduğu için defalarca servis talebinde bulunduk ki bu süreç 2 ay kadar sürdü. Yatak başlığı sürekli sallanıyor ve düşmek üzere. Yatağın altından vida toplayıp takmaya çalışıyorum. Çerçeve kısmıdaki tahta oturduğunuz an ses çıkarıyor. İyi niyetle bildirmemeize rağmen servis gelmeyince hukuki yollara başvurduk. Ayıntılı fatura kesilmemiş ki bu ayrı suç Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğiz. Şu an taahhütname yolladık bir hafta olacak ondan da cevap yok bakalım sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Yaser 744 Okunma

Cevaplar

  • Yaser02 Eylül 2016

    Sayın yetkili problem yaşadığım ürünü kilim mobilyanın mağazasından aldım. Bu durumda aldığım ürün hangi markaya ait olur? Kilim mobilyaya ait değilse neden kilim şubesinde satılıyor satılıyorsa neden arkasında durulmuyor? Sürekli aradım 10'a yakın şikayet kaydı oluşturmama rağmen servis iki ay sonra geliyor vs... vs.. daha bir çok şey... Sonuna kadar haklıydım hakkımı aradım ürünü iade alacaklar paramı aldım saygılarımla... .

  • Kilim Mobilya Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, kilim mobilya markasına ait olmayan ürün hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön