06 Eylül 2013 #1997066

Kilim Mobilya Kalitesiz Mal!

2009 yılında Kilim Mobilya'dan bir adet koltuk takımı aldım. Üç buçuk (3,5) yıl gibi bir sürede koltuğun süngerleri ezildi, deforme olarak çöktü. Aradım 2 yıl garanti süresi doldu dediler. Parası karşılığı değiştiririz dediler.


Yani beni yanıltarak sattıkları malın arkasında durmadılar. Diyeceğim; Kilim Mobilya kalitesiz ve sattıkları malı sattığı andan itibaren oralı bile olmuyorlar.

Abdullah 155 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah09 Eylül 2013

    Kesinlikle Kilim Mobilyayı tercih etmem, şikayetimi de tüm dost ve arkadaşlarım ile paylaşıp alışveriş yapmamaları konusunda bilgilendiririm.

  • Abdullah07 Eylül 2013

    İlginizden dolayı teşekkür ederim. Bu şikayet etmiş olduğum firma sorunumu çözmemiştir.Sadece orada görevlendirdikleri kişi , daha önceki ki gibi beni sadece bilgilendirdiler. Benden hala ücreti karşılığı sorunumu çözeceklerini söylüyorlar.'' Hata bizim kalitesiz sünger kullanmışız,değiştirmemiz lazım'' diyeceklerine, basitce garanti süresi bitmiştir diyerek olayı savuşturuyorlar. Hala şikayetciyim ve koltuk takımından memnun değilim. İyi geceler.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi07 Eylül 2013

    SAYIN İLGİLİ, MÜŞTERİ ŞİKAYETİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP, GARANTİSİ BİTMİŞ ÜRÜN İLE ALAKALI GEREKLİ AÇIKLAMALAR YAPILMIŞTIR. SAYGILARIMIZLA, KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön