12 Mart 2014

Kilim Mobilya Geç Teslimat Yaptı

Kilim Mobilya'dan bir koltuk takımı aldım. 21 gün dediler, teslimatı 35 günde yolladılar. Kapının önüne bırakıp gittiler kendim yukarı taşıdım üründe eksik farklı ürünler var. Bunun peşini bırakmayacağım aynı satarken benim peşimi bırakmadığınız gibi. Bana sakın geri dönüş falan yapma hikayelerine girmeyin buradaki insanlarada cevap yazıp hallettik falan demeyi geçin. Siz kötü bir şirketsiniz ama dava açtığımda o mobilyayı kendiniz evinize koyar hatıra olarak bakarsınız tamam mı? Bir daha söylüyorum dönüş yapma bana müşteri hizmetleri hikayesi.

İsmail 410 Okunma

Cevaplar

  • İsmail16 Mart 2014

    Kilim müşteri hizmetlerinde çözüm sıfır bölge sorumlularının merkezden haberleri yok. Ürün fabrikadan çıkmış onaylanmış neye göre onaylandı kimsenin haberi yok. Türkiye'nin her yerine teslimat diyorsunuz büyükşehir ile küçükşehir arasında 15 gün oynuyor servis montajı için. Müşteri hizmetlerinin sadece adı var benden sorunu alıyor kapatıyor fabrikaya soruyor beni arayıp bu bu diyor sadece, çözüm üretme diye birşey yok. Sonunda Kayseri fabrikadan Sedat Karaca beyle iletişime geçtim sağolsun anında doğru ürünlerimi yolladı iş bitirmek müşteri için önemlidir , kendisine teşekkür ediyorum.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi12 Mart 2014

    SAYIN İLGİLİ, MÜŞTERİ ŞİKAYETİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞME SAĞLANMIŞ OLUP, SERVİS PROGRAMI KONUSUNDA BİLGİ AKTARILMIŞTIR. SAYGILARIMIZLA, KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön