28 Temmuz 2017 #8991695

Kilim Mobilya Fiyatların Web Sitesi İle Alakası Yok!

Kilim Mobilya'nın web sitesindeki fiyatlara aldanarak mağazalarına gittiğimde, web sitelerinde alakası olmayan daha yüksek fiyatlar ile karşılaştım. Bu uygunsuzluğu kendilerine ilettiğimde o fiyatların mağazalar için geçerli olmadığını, sadece mağazalara tavsiye ettiklerini ve bu tavsiyeye uyup uymamaları tamamen mağazanın kendilerinin inisiyatifinde olduğunu söylediler.


Peki bu fiyatlara mağaza uymayacak ise neden o zaman web sitenizde yayınlıyorsunuz diye sorduğumda bu konu hakkında bilgileri olmadıklarını söylediler. Tamamen mağazaya müşteri çekmek için uygulanan bu yanlış politikadan vazgeçmenizi öneriyor ve başka insanları mağdur etmemenizi umuyorum.

Erkan 1.214 Okunma

Cevaplar

  • Erkan07 Ağustos 2017

    Evet benimle görüşme yaptılar ve mağazaların fiyatlarına karışamadıklarını söylediler. Yani kendi sitelerinde 1045 TL diye tanıttıkları bir ürünü mağazalarımız 1350 TL'ye satabilir dediler:) Bende diyorum ki: Web sitenize bu fiyatları boşuna koymayın. Sizlere kanıp boşuna mağazalarınıza gidiyoruz.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön