10 Eylül 2013 #2005065

Kilim Mobilya Deri Kısmında Yırtık!

07. 09. 2013 tarihinde Kilim Mobilya'dan okyanus oturma grubu aldım. Evime tesliminden 1 saat saat sonra aldığım oturma grubunun deri kısmında yırtık ayaklarında bariz bir şekilde soyulmalar ve alt astarlarında sarkmalar olduğunu gördüm.


Hemen satın aldığım bayii olan Oran A.Ş'yi aradım. Bana verilen cevap çok ilginç, servis gönderelim. Servisi gönderdiler. Servisinde bana söylediği çok ilginç, koltuğun baş kısmındaki deri değişecek, 8 adet ayak değişecek ve astarlar değişecek.


Şimdi ben size soruyorum siz olsanız üzerinde 2 dakika oturmadığınız koltuk takımına tadilat yaptırmak hoşunuza gider mi? Sizce ürün değişmelimiydi yoksa bu şekilde tadilat mı görmesi gerekirdi?

Ugur 181 Okunma

Cevaplar

  • Ugur27 Eylül 2013

    KİLİM MOBİLYANIN DEGİŞİM KARARINA RAGMEN,OTURMA GRUBUNU ALDIGIM ORAN A.Ş SİTELER ŞUBESİ SATIŞ TEMSİLCİSİ YÜKSEL BEY KENDİ BİLDİGİNİ UYGULAYARAK DEGİŞİM YAPMADI VE SERVİS GELDİ,1 SAAT DAHİ OTURMADIGIM OTURMA GRUBU TADİLAT GÖRDÜ.BENDE ŞUNU SORMADAN EDEMEDİM ACABA KİLİM MOBİLYANIN BAYİLERİ KENDİ BAŞLARINA BUYRUK MU İŞ YAPIYORLAR??

  • Kilim Mobilya Temsilcisi21 Eylül 2013

    SAYIN İLGİLİ, MÜŞTERİMİZİN ŞİKAYETİNE İSTİNADEN BÖLGE BAYİMİZLE İRTİBATA GEÇİLMİŞ OLUP MÜŞTERİMİZE BİLGİLENDİRİLMESİ YAPILMIŞTIR.SAYGILARIMIZLA. KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön