26 Ekim 2016

Kilim Mobilya 2 Hafta Geç Teslim yaptı

Manisa Kilim Mobilya'dan alınan mobilyalar İstanbul'a getirilecekti. Fakat mobilyalar gönderim tarihinden 2 hafta geç geldiği gibi, taşıma ve montajına yetkili kimse göndermediler. Ayrıca sipariş verilen renkten farklı bir mobilya, ayakları kırık bir şekilde geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise, müşteri temsilcisi M**** hanımın konuya bakışı '' İstanbul'dan alsaydınız mobilyanızı '' yönünde oldu. Bu kadar saygısız ve sorumsuz firma olamaz herhalde.

Ulviye 264 Okunma

Cevaplar

  • Ulviye27 Ekim 2016

    Dün Kilim Mobilya, sizin geri bildiriminizden sonra bana döndü ve bugün itibariyle gelip mobilya montajını yapacaklarını ilettiler. Ancak biraz önce İstanbul yetkilisi Barbaros Bey ile telefon görüşmemizde, dün onlara herhangi bir bilgi iletilmediğini, ancak yarın için montaj yapılacağı söylendi. Kimse sorumluluk almak istemiyor ve topu başkalarına atıyor. Eğer bugün bana dürüstçe bir geri dönüş yapılmaz ise yarın itibariyle Tüketici Hakları'na başvuracağım. İşi yapamamalarının yanı sıra yalan söylemeleri daha da rahatsız edici.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön