23 Mart 2013

Kilim Mobilya Problemli Ürün!

06/01/13 tarihinde Masko Kilim mobilyadan bir adet koltuk takımı aldım.Fakat 3 günlük sürede koltuklarda Renk farkı,derisinde yırtık vs. problemlerle karşılaştık.Önce mağazayı aradım mağaza teknik servise yönlendirdi.Teknik servis geldi inceledi tamir etmeyi düşünüyorlardı,fakat sıfır ürün aldığımı ve tamir istemediğim için koltuk takımının değişimine karar verildi.

Masko Mağaza sahibi ve Kilim mobilya müşteri hizmetlerini arayarak koltuk takımındaki problemleri onlara da bildirdim.Rica ettim ilk gelen koltuktaki problemler yeni gelende olmasın bir zahmet ilgilenin dedim. Malesef 2. gelen koltuk takımı daha kötü çıktı.Yani bize bir kilim değil iki kilimde yetmedi. Biraz uğraştım iade ettim.

Serkan 166 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti bumudur sizce ürünü geri almakla sorun çözüldümü oluyor. Bir ay uğraştım mağaza ve müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesi mağazaya gidiş gelişim bana maddi manevi zarar verdi.Koltuk takımının ikisini aynı anda geri alınmasıyla da 2 hafta evde koltuksuz oturdum bumudur müşteri memnuniyeti sizce.?Aynı sorunun iki defa yaşanması normalmi sizce bunun bana olduğu kadar kilim mobilyayada zararı vardır.

  • Kilim Mobilya Temsilcisi27 Mart 2013

    SAYIN İLGİLİ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA ÜRÜN İADESİ SAĞLANMIŞTIR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön