Kilim Mobilya Paramın İadesini İstiyorum!

Taner T. |

Firmanızdan 23/06/2012 tarihinde 2.448.00 TL bedelli Kilim marka bravo köşe takımı-bravo puf-bravo berjer ürününü satın aldım. Ancak aldığım ürünün farklı noktalarından alttaki çıtaların kırılması-oturma yerindeki koltuğun süngerinin çökmesi-üretimde kullanılan malzemelerin kalitesiz olması-kısa süre içerisinde ürünün birleşme noktalarında kırılmalar olması-görünmeyen yerlerdeki kullanılan ürünlerin sık sık kırılması hataları ve eksikleri nedeni ile ayıplı olmasından dolayı yararlanamadım.

Bu nedenler ürünleriniz, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun’un 4. maddesi gereği ayıplı mal kabul edilmektedir. 4077 sayılı kanun’un 4.maddesi gereğince ürünün fatura üzerindeki bedelinin tarafıma iade edilmesini; aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Etiketler :

Sünger - Yay Kalite - Deformasyon Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner T.
  11 Haziran
  19:26

  Teknik servis iade ya da degisim yaptıklarinda genel mudurlugun kendilerinden hesap sorduklarini o yuzden her urunu tamir ettiklerini soylediler. Bayi ve genel mudurluk arasinda bu sorunun bize yansitilarak 1 aydir mağdur edilmemiz hic etik degil kurumunuz derhal paramizi iade ederek bu sorunu çözmeli aksi halde güvenilir olmamaktan kalan sayginizida yitireceksiniz.

 • Taner T.
  11 Haziran
  19:15

  teknik servisiniz para iadesi ve degişemlerde genel müdürlüğün kendilerinden hesap sorduklarını, sadece ürün tamir edebildiklerini söylediler. genel müdürlük ve bayi kendi aralarında sorun yasıyor diye neden 1 aydır mağdur ediliyoruz ve eksper neden marka menfaati adına karar verip müsterinin isteğini hiçe sayıyor? neden gizli ayıp hala kabul ediliyor gitgide güven yitiriyorsunuz ve bin de bir bu çökme olur diyen bayi neden hatasını telafi etmiyor?

 • Taner T.
  11 Haziran
  19:08

  teknik servisiniz ürün degişim ve para iadelerinde genel müdürlükçe sorun oldugunu o yüzden sadece tamir yaptıklarını ilettiler simdi sırf genel müdürlükle bayi kendi aralarında sorun yaşıyor diye neden 1 aydır mağdur ediliyoruz?neden ayıplı malın arkasında durulmuyor?

 • Taner T.
  11 Haziran
  18:25

  Fotograflara baktiysaniz herhangi bi aciklamaya gerek olmadigini ve sikayetimdede para iadesi istedigim net bir sekilde gorebilirsiniz...cozum icin lutfen urunu iadesini derhal alip paramin iadesini yapin..

 • Taner T.
  11 Haziran
  18:19

  Sayin yetkili teknik servisiniz para iadesi icin olan istegimize kendilerinin karar veremiceklerini kendi yetki alanlarinin tamir ile sinirli oldugunu soylediler..ayıpli ürününüzü bir an once almanizi ve para iademiz en kisa zamanda yapilmasini beklemketeyiz lutfen urununuzun arkasinda durunuz.

 • 11 Haziran
  15:22

  SAYIN İLGİLİ,

  MÜŞTERİ TALEBİNE İSTİNADEN TEKNİK EKİBİMİZ TARAFINDAN GEREKLİ AÇIKLAMA YAPILMIŞTIR.SAYGILARIMIZLA

  KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ