Kilim Mobilya Malını Satıp Arkasında Durmuyor.

Abdülkerim K. |

25 gün önce Mardin Midyat ilçesindeki Kilim Mobilya bayisinden aldığım ki almaz olaydım poly delux koltuk takımının 3lü kanepesinin mobilyayı kuran personel tarafından orta ayak kısmında hasar tespiti yapıldı. Bizde tamamen iyi niyetimizden kırık olan parçanın değiştirmelerini istedik kuran eleman hemen yetkili servise bildirip gerekli işlemlerin yapacağını söyledi.

Aradan 25 gün geçti ve ben çağrı işlem merkezini aradım böyle bir kayıtlarının olmadığını söylediler. Bende durumu izah edip mağduriyetimi bildirdim görüştüğüm şahsiyet bana 15 gün içinde servis yönlendireceklerini bildirdiler ve belirli bir gün veremeyeceklerini söyledi ve bunu alaycı bir dille söyledi.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkerim K.
  23 Mayıs
  18:54

  kesinlikle benimle görüşülmedi ben müşteri hizmetlerini arayıp daha önce şikayetimi bildirdim ve oradaki şahıs benle alaycıl bir dille işine gelirse der gibi konuştu ve kesinlikle şikayetimle ilgili bana dönüş yapılmadı burda müşterimizle görüştük diyerekten milleti kandırmasınlar işte böyle basit bir firma anlayışı birdaha bu firmanın markasını ağzıma almam alacak olan herkese tavsiyem bir kez daha düşünün derim çok pişman olursunuz benim gibi.

 • 22 Mayıs
  13:49

  SAYIN İLGİLİ,

  MÜŞTERİMİZLE ŞİKAYETİNE İSTİNADEN GÖRÜŞME SAĞLANMIŞ OLUP BİLGİLENDİRME YAPILMIŞTIR.SAYGILARIMIZLA

  KİLİM MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ