17 Haziran 2016

Kilim Mobilya Mağduriyetim Giderilsin!

Nisan ayında Kilim Mobilya'dan Milas koltuk takımı, Manyas yatak odası takımı ve Milas yemek masası takımı aldık. Ürünler evimize geldiğinde masa takımının iç kısmının kırık tahtasının soyulmuş ve 2 adet sandalyenin de derisinin kesilmiş ve 1 adet sandalyenin de farklı renkte olduğunu fark ettik. Üstelik fabrikadan da bunu kamuflaj edip bir güzel İstanbul'a paketlemişler. Bu firmanın kalite kontrol birimi yok mu bu nasıl çalışma anlayışı!

Yatak odası takımında da montaj sırasında raflardan birini gelen ustanız! Kırdı. Bunları 1 hafta içinde mağazaya gelen servis görevlilerine bildirdik ve kimseyi kırmadan sorunumuzu halletmeye çalıştık. 1 ay sonra gelip masanın 1 parçasını getirip yaptınız ve yatak odası için gelen malzemenin yanlış! Geldiğini tekrar bildireceğinizi söylediniz. Ve diğer işlemlerde hala bir gelişme alamadım. Ben artık her hafta sizi aramaktan yoruldum.

Tuğçe 681 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 28 Haziran 2016

    Aynı gün içerisinde sandalye değişimleri yapıldı ancak parça değişimi konusunda bir gelişme yok ne yazık ki haftalardır bekliyoruz sıfırdan üretilse şimdiye milyon tane parça yapılırdı!

  • Kilim Mobilya Temsilcisi17 Haziran 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön