Kilim Mobilya Mağduriyetim Giderilsin!

Tuğçe K. |

Nisan ayında Kilim Mobilya'dan Milas koltuk takımı, Manyas yatak odası takımı ve Milas yemek masası takımı aldık. Ürünler evimize geldiğinde masa takımının iç kısmının kırık tahtasının soyulmuş ve 2 adet sandalyenin de derisinin kesilmiş ve 1 adet sandalyenin de farklı renkte olduğunu fark ettik. Üstelik fabrikadan da bunu kamuflaj edip bir güzel İstanbul'a paketlemişler. Bu firmanın kalite kontrol birimi yok mu bu nasıl çalışma anlayışı!

Yatak odası takımında da montaj sırasında raflardan birini gelen ustanız! Kırdı. Bunları 1 hafta içinde mağazaya gelen servis görevlilerine bildirdik ve kimseyi kırmadan sorunumuzu halletmeye çalıştık. 1 ay sonra gelip masanın 1 parçasını getirip yaptınız ve yatak odası için gelen malzemenin yanlış! Geldiğini tekrar bildireceğinizi söylediniz. Ve diğer işlemlerde hala bir gelişme alamadım. Ben artık her hafta sizi aramaktan yoruldum.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe K.
  28 Haziran
  08:40

  Aynı gün içerisinde sandalye değişimleri yapıldı ancak parça değişimi konusunda bir gelişme yok ne yazık ki haftalardır bekliyoruz sıfırdan üretilse şimdiye milyon tane parça yapılırdı!

 • 17 Haziran
  15:25

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri