21 Haziran 2016

Kilim Mobilya Kalitesiz Ayıplı Üründe Para İadesi Yerine Servise Yönlendiriyor!

Kastamonu Kilim Mobilya'dan 2500 TL verip almış olduğum form genç odası daha kurulum sırasında her yeri çatladı, patladı kitaplığı teşhir ürünü geldi mağazaya şikayetimizi söyledik paramızı iade edilsin diye ihtar mektubu yollayana kadar kimse bizi dikkate almadı ve ısrarla istememize rağmen yenilerini gönderdiler ama bunlar diğerinden de kötü çıktı kapaklar çatlak patlak kulplar çizik soluk kaplamalar atmış kapaklar çekmeceler çizik vida yerleri bile tutmuyor kitaplık zor ayakta duruyor.

Satış müdürü bunları verirken garanti veriyordu şimdi vay şirketi arayın vay servisi arayın diye işi yokuşa sürüyor ayıplı kalitesiz ürününüzün ele alınacak neresi var ki servis diyorsunuz. Kilim'in ayıplı kalitesiz defolu ürününü almak istemiyorum, hem ilk 30 gün müşterinin cayma hakkımı kullanmak paramın iadesini istiyorum bu kadar ısrar niye teslimat fişinde de ürünün hatalı olduğunu belirttik.

Özlem 823 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 24 Haziran 2016

    Bilgilendirmeleri şu oldu hiçbir çözüm sağlanmadı ayıplı ve defolu mallarının geri iadesi hakkımı şirket satıcıya satıcı şirkete attı en son servis isteyin denildi ben tamir istemiyorum Kilim firmasının bile geri almak istemediği çözümünü bulamadığı kalitesiz her yeri tutmayan, kırık çizik, dökülen ayıplı ürününüzü Tüketici haklarımı kullanarak paramı iadesini istiyorum. Ben ne servisten ne de internetten aldım bu mobilyaları Kastamonu Huzuroğlu Kilim Mağazasından aldım bu kadar mı ilgisiz olunur?

  • Kilim Mobilya Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön