22 Mart 2014

Kilim Mobilya Ayıplı Ürün Getirdi.

Kilim Mobilya'dan Aralık 2013 tarihinde peşin ödeme ile aldığım Luis Köşe takımının tesliminde ürünün kumaşları farklı renkte, minderlerinden birinde süngeri yumuşak, ayrıca ahşap kol kısmı da çizik gelmiştir.

Aradan 4 aya yakın süre geçmesine rağmen sadece 22 Mart 2014 tarihinde anca kumaşları değiştirilmiştir. Fakat hala süngerinin ve ahşap kısmının değişmediğinden ve 4 aydır gelen her servise, mağazaya,servise ve fabrikaya açılan her telefona rağmen her ne hikmetse hala ve hala sorunlu sünger ile ahşap kısım değişmemiştir. Ayrıca ürünlerin faturası da tarafıma teslim edilmemiştir.

Yukarıda belirtilen kusurların, eksiklerin acilen giderilmesini istiyorum.

Elif 398 Okunma

Cevaplar

  • Kilim Mobilya Temsilcisi27 Mart 2014

    Sayın İlgili; Müşteri şikayetine istinaden teknik servis konusunda bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri

  • Elif 25 Mart 2014

    22 Mart tarihinde servis tarafından ürünün kumaşı tamamen değiştirilmiştir. Fakat sünger değişmemiştir. Sünger şu anda 4 aydır olduğu gibi çökük ve yumuşaktır. Servise bildirdik. Servis kayıt açtığını ve süngerin değiştirileceğini söyledi. 4-5 aydır beklediğimiz gibi süngerin en kısa sürede değiştirilmesini bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön