Kiğılı Giyim'den Aldığım Ürün Tüylendi.

Rüstem T. |

Kiğılı'dan almış olduğum JB.S.DERI MONT 1,5 sezon kullanımdan sonra fermuarı bozuldu, iç astarı tüylendi ve yakasının altında bulunan bütün suni derileri pul pul döküldü. Kiğılı'ya ürünü gönderdim. Bir mektup eşliğinde ürün aynen geri geldi. Mektupta kalıplaşmış bir "kullanıcı hatası" yazısı!.. Kabul edilebilir gibi değil.

Temizleme işlemine bile tabi tutulmamış bir ürünün yakasının altındaki derileri nasıl bir hata yapıp pul pul dökmüşüm? Standart bir cevap ile; "müşteri ile temasa geçilecek" diye bir cevap kabul etmiyorum. Ucuzu varken kalitelidir diye tercih yaptığımız bu ürün şu anda çöp mahiyetindedir.

Etiketler :

Düğme-Fermuar Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rüstem T.
  18 Mart
  13:42

  Konuya ilişkin yardimci olamayacaklarini belirttiler, bende sorunlu ürünü çöpe atip almıs oldugum diger kigılı ürünlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya karar verdim. Bundan böyle KİGILI mı?.. Aman! diyorum. Çözüm istatistiklerine baktığınızda çok vasat bir sonuç göreceksiniz zaten. civarinda müşteri memnuniyetini sağlayan çözüm üretebilmiş bir firmadan çok fazla beklenti içine girmemek lazımmış bunu iyice öğrendik. Bundan boyle alısveris yapmadan önce şikayetvar.com\'dan kesinlikle firmalarin profillerini dikkate alacagim.

 • 17 Mart
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Saygılarımızla,

  KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş